מסיבת רווקות – מאיפה מתחילים?

מסיבת רווקות – מאיפה מתחילים?

רגע אחרי שההתלהבות הראשונית קצת נרגעת והתאריך ליום הגדול נקבע, מגיעה אחת ההחלטות המרכזיות של כל כלה לעתיד: קביעת זהותה של מארגנת מסיבת הרווקות. סביר להניח שאת, החברה הטובה שלה, היא זו שצריכה לארגן מסיבה בלתי נשכחת שתהווה פרידה מושלמת מחיי הרווקות רגע לפני שהיא נישאת לבחיר ליבה והופכת לאישה נשואה. סביר להניח שיחד עם יתר הבנות תצליחו להסכים לגבי התפריט ואפילו לגבי מקום המסיבה, שכן כולכן מכירות את הכלה וגם את המשתתפות ויודעות מה תעדיפו לאכול ואיפה תרצו לחגוג. אבל יש משימה אחת מורכבת יותר, שהיא בעיקר שלך כמארגנת, והמשימה הזו היא לצקת תוכן לאירוע הזה ולהפוך אותו לחוויה מעניינת ומיוחדת במינה.

 

אטרקציות אפשריות

אם כן, תשמחי לדעת שיש לך מגוון גדול מאוד של אטרקציות ופעילויות למסיבת הרווקות שאת מתכננת, ואולי זו דווקא בשורה לא ממש טובה רק מהסיבה הפשוטה שיהיה לך מאוד קשה לבחור בין כל האופציות שלפנייך. מצד שני, כחברה הכי טובה של הכלה את בטח יודעת מה היא תאהב יותר ומה פחות כך שחלק ניכר מהאפשרויות תוכלי לצמצם בשלב מוקדם מאוד בתהליך הבחירה שלך. האפשרות ראשונה שלך היא להזמין אמן אורח כלשהו, כדי שיעביר שעה או שעתיים של כיף מבלי שאף אחת מכן תצטרך להתאמץ יותר מדי. זה יכול להיות סטנדאפיסט שידבר על רווקות ועל זוגיות, קוראת בקלפים או בקפה שתגלה לכולן את העתיד, סקסולוגית שתייעץ לרווקות ולנשואות על דרכים לשפר את ההנאה מחיי המין, או חשפן, אטרקציה קלאסית שלא מעט נשים עדיין אוהבות להזמין למסיבות רווקות.

 

פעילות קבוצתית

אטרקציה נוספת למסיבת רווקות היא למעשה שילוב שבין אמן אורח לבין פעילות חווייתית כיפית, והכוונה היא בעיקר לשפים אורחים או לסדנאות שונות. היתרון הגדול באפשרות הזו הוא שתוכלו ליהנות ממעשה ידיכן, כך שאם תארגנו סדנת סושי – ארוחת הערב שלכן תהיה סושי שתכינו בעצמכן. אם תבחרו לקיים סדנת שוקולד הרי שיהיה לכם קינוח משובח וטרי לאחר ארוחת הערב. תוכלו גם ליהנות מסדנת קוקטיילים שבה תלמדו לערבב משקאות וליצור טעמים חדשים ועשירים, ואין ספק שאלכוהול מוסיף רבות לאווירה, בעיקר במסיבת רווקות. חוץ מזה, אפשר גם לדאוג לכך ששף פרטי יבשל לכן ארוחת ערב דשנה וטובה בעודכן משתכשכות בבריכה או מנהלות שיחת בנות מרתקת. אתן הרי לא באמת חייבות לעבוד קשה בשביל הארוחה שלכן.

 

רגע לפני החיים החדשים

חתונה היא אירוע מרגש, ועוד יותר כאשר מדובר בחברה הכי טובה שלך. אין ספק שאת רוצה לתכנן לה מסיבת רווקות מושלמת שתגרום לה ולכולן להודות שלא הייתה ולא תהיה עוד אחת כזו, אבל הדבר החשוב מכל הוא שתדעי מה באמת יעשה לה טוב, ומה ישמח אותה באמת במסיבה האחרונה שלה כרווקה.

שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות