אטרקציות לאירועים אסקייפ רום דירוג

אטרקציות לאירועים אסקייפ רום דירוג

אחת האטרקציות הפופולריות והמדוברות ביותר בשלוש שנים האחרונות בארץ ובחו"ל, נקראת אסקייפ רום, ובתרגום לשפה העברית – חדר בריחה. האטרקציה כוללת שהייה בחדר נעול למשך זמן מוגדר מראש(בדרך כלל שישים דקות), כאשר המטרה היא למצוא את הדרך לצאת מהחדר, או למעשה – לברוח ממנו.

אסקייפ רום דירוג - השוואת חדרי בריחה

אסקייפ רום דירוג – השוואת חדרי בריחה

הבריחה מהחדר מתבצעת על ידי פתרון חידות ומשימות ברמות קושי שונות, ובתחומים מגוונים. אפשר לומר כי חדרי הבריחה כבשו בקלות את פסגת ענף הבילוי והפנאי בארץ ובעולם. מסתבר כי השילוב הבלתי רגיל של הפעלת יכולת יצירתית ואינטואיטיבית, בעת ובעונה אחת עם לחץ זמן, הינו מנצח.

רבים מעריכים כי הפופולריות של חדרי הרבים תמשיך לצמוח, כאשר תפוסת חדרי הבריחה ממשיכה להיות מלאה בזמנים רבים, ומדי חודש נפתחים חדרי בריחה חדשים, בעלי רעיונות מקוריים וחידושים מרעננים.

אסקייפ רום דירוג

נכון לשנת 2017, במדינת ישראל קיימים למעלה מ200 חדרי בריחה. החדרים הללו פזורים בכל רחבי הארץ, מקרית שמונה שבצפון ועד לאילת שבדרום. הודות למספרם הרב של חדרי הבריחה, ניתן לשוב וליהנות מחוויית חדר בריחה שונה וייחודית כל פעם מחדש. אמנם, כמות חדרי הבריחה מקשה עלינו בבחירת חדר בריחה יחיד, אולם בעזרת מחקר פשוט בן מספר דקות תוכלו לאתר את החדר המתאים.

ראשית, כיצד להתבונן ברשימת אסקייפ רום דירוג, המציגה את דירוג כל חדר. בסיום כל משחק, ניתן לדרג את חדר הבריחה באתרי האינטרנט השונים, לכתוב ביקורת חיוביות ושליליות במידת הצורך, ולהמליץ על נקודות לשימור ושיפור. מומלץ לעיין היטב בדירוג חדרי הבריחה ובביקורות אשר נכתבו עליהן.

אלו יעידו על איכות חדרי הבריחה, ועל החוויה העתידית הצפויה לכם. כמו כן, כדאי לסנן חדרי בריחה הממוקמים באזור רחוק ממקום מגורכם. אין טעם לנסוע כמה שעות בשביל חדר בריחה, כאשר בה בעת נמצאים במרחק יריקה מגוון רחב של חדרים אטרקטיביים.

סיפור נושא שונה לכל חדר

אחד הגורמים המשמעותיים לפופולריות של חדרי הבריחה, אשר משפיע בנוסף על מיקום אסקייפ רום בהרצליה ובסביבה, הוא סיפורי הנושא של חדרי הבריחה. סיפור נושא הוא לאמיתו של דבר העלילה המתארת את החדר ממנו יש לברוח. הייחודיות של חדרי הבריחה היא שלכל חדר יש סיפור נושא הייחודי לו, בניגוד לאטרקציות רבות כגון באולינג והחלקה על הקרח, בהן התסריט והחוויה חוזרות על עצמן שוב ושוב. תאים של חדרי מוסד, טירות קסומות, בתי כלא ומחסנים אפלים הם רק חלק מסיפורי הנושא המרתקים של חדרי הבריחה.

שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות