גן אירועים בטבע - קליינטורהגן אירועים בטבע - קליינטורה

קסאנאדו - מתחם אירועים

כשאתם מדמיינים את חתונת החלומות שלכם, היא מושלמת: היא מלכותית ומפוארת, אינטימית וקסומה ומעמידה את האהבה המנצחת שלכם במרכז. להוציא לפועל את חתונת החלומות, זה כבר יותר מורכב… איפה מוצאים מקום מרשים ומרהיב, אך גם פסטורלי ועדין? ומה אם בכלל חלמתם על אירוע קונספט? בקסאנאדו פותרים לכם הדילמה הזו.
בתוך מבנה ארכיטקטוני מעוצב השוכן בצומת סגולה בפתח תקווה, ניצב בגאון אולם חדשני עשוי זכוכית, מתכת ובטון ששולבו יחד ליצירת אולם החלומות. אולם קסאנאדו מוקף בצירי תנועה ראשיים המבטיחים את הגישה הנוחה והנגישה ביותר לאורחים שלכם, ושטח חנייה חופשית עצום המאכלס מעל ל-500 רכבים. כשאורחיכם יגיעו, הם יחזו באולם רחב מימדים, ירוק ומפואר, שיש בו הקפדה על חדשנות טכנולוגית וחשיבה רעננה. קסאנאדו שלכם ובשבילכם לאורך כל השנה: הוא נוצר ועוצב בתכנון אדריכלי לאירועי קיץ, חורף, שישי בצהריים ואף לאירועי קונספט המותאמים באופן מושלם לרצונותיכם.
את קסאנאדו מנהל צוות מנוסה ומקצועי שמחכה להגשים לכם כל רעיון מטורף שרק תעיזו לדמיין, עם יצירתיות מחשבתית שנועדה לחסוך לכם זמן וכסף. בקסאנאדו החלומות טמונים בפרטים הקטנים, והצוות שומר על רמת אירוע גבוהה ומוקפדת, הן לאירועים פרטיים ואינטימיים, והן לאירועי ענק של למעלה מאלף אורחים.
החלומות הפרועים ביותר שלכם, בשילוב עם ניסיון השנים והחדשנות של הצוות המיומן בקסאנאדו, מבטיח אירוע מיוחד ועשיר, שישאיר לכם זיכרון מתוק - מתוק מהיום המאושר בחייכם.

קסאנאדו

מפרט טכני

  • אולם אירועים, גן אירועים
     200 ₪ - 300 ₪
    700 אורחים
    1000 מ׳׳ר

LIVE

קסאנאדו

סרטון תדמית

המגזין

סיור וירטואלי

מבצעים

dsfdsfsdf

שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות