אודאון - Odeon

אין מה לומר, כשזה מגיע לפאר, הרומאים ידעו מה הם עושים. לכן כשחלמנו על מתחם אירועים מפואר ומרהיב, לא היה לנו ספק שנבחר בעיצוב רומאי. אפילו בחרנו שם הולם למקום: 'אודיאון'- תיאטרון רומי מקורה לאירועים.
ואכן, הגשמנו את החלום שלנו: בכניסה ניצבים בגאון ארבעה עמודים רומאיים בגובה שישה מטר כדי לקדם את פני האורחים בכניסה, עיצבנו את האולם בסגנון יווני קדום והקמנו מרפסת איטלקית רומנטית המצפה לבני הזוג בסוויטה הפרטית שלהם.
רק דמיינו את עצמכם נכנסים בברית הנישואין תחת חופה מרגשת, מוקפים אווירה אדריכלית יוונית ומקנחים את הערב בסוויטה מפנקת בגודל של כ- 80 מ"ר ובה מרפסת מפוארת ממנה תוכלו לצפות על הגן.

כמו בכל אירוע המכבד את עצמו, גם על החוויה הקולינרית לא פסחנו. מטבח השף שלנו מורכב מהמרכיבים הטובים והמשובחים מכל קצוות הארץ: דגים טריים מהים התיכון, בשר טלה המגיע מהגליל, ירקות צבעוניים ומגוונים הנחתכים סמוך למועד ההגשה כדי להבטיח לכם את המנות הטריות ביותר. צורות ההגשה משתנות ומותאמות לרצונותיכם: בין אם תבחרו במטבח פתוח, אירוע בהגשה, עשרות טאפסים או חגיגת אסאדו בחדר גריל מיוחד המיועד לכך- הכל אפשרי.

הניסיון העשיר שלנו והעיצוב החדשני של המקום, מבטיח אווירה חמה ואינטימית לכל אירוע, בהתאם לכמות האורחים שלכם. אנו ערוכים לאירועים קטנים וגדולים, פרטיים ועסקיים, עם מערכות ישיבה אלטרנטיביות וציוד מודולרי המתאים את עצמו אליכם. בנוסף, תוכלו למצוא את מערכות הסאונד והתאורה מהמובילות בארץ. הכל מתוכנן עד לפרט הקטן ביותר, כך שביום המיוחד שלכם תיהנו מאירוע מושלם.

odeon - אודאון

מפרט טכני

  • אולם אירועים, גן אירועים
     300 ₪ - 350 ₪
    800 אורחים
    1000 מ׳׳ר

LIVE

אודאון, odeon

סרטון תדמית

http://www.youtube.com/embed/Q1lVpi_QH8A?rel=0

לקוחות מספרים

סיור וירטואלי

http://www.latour360.co.il/wp-content/clients/odeon9/index.html

ליווי והפקה


שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות