אולם אירועים בכפר סבאאולם אירועים בקיסריה - חתונותאולמות אירועים בירושלים - חתונותאולמות אירועים באבן יהודהאולם אירועים בכפר סבאאולם אירועים בקיסריה - חתונותאולמות אירועים בירושלים - חתונותאולמות אירועים באבן יהודה

B4 מתחם שף לאירועים

זה התחיל בחורף 2012.
שלא כמו ברוב החורפים הישראליים, באותו ערב הגשמים לא הפסיקו להכות. ישבנו אז ארבעה אנשים בתוך סלון אחד, ארבעה חברים טובים שכבר ראו המון, והחלטנו שהגיע הזמן גם לעשות. אז בזמן שהגשם הציף את הרחוב, אנחנו הצפנו את המחברת. חלמנו על מקום שישלב את הכישרון, הניסיון והחברות של כולנו. מקום שיביא לידי ביטוי את האהבה שלנו לאנשים, אהבה לאוכל, אהבה לשמחות ואהבה האחד לשני. צעקנו הרבה, התווכחנו הרבה, צחקנו הרבה והתרגשנו הרבה. כמו שתמיד קורה כשאתה עומד בפני הרגע שישנה לך את החיים.

וככה התחיל מתחם B4- מתחם שף לאירועים.
מכמה מילים פשוטות בתוך מחברת, היום, שנתיים אחרי, המילים האלו עומדות בפני עצמן ואפשר לגעת בהן. וזה מה שאנחנו מזמינים אתכם לעשות: לגעת בהן. ולטעום אותן. ולשמוח איתן. ולחיות איתן, הכי עמוק, הכי חזק, מכל הלב.
B4 ממוקם בשדות הכי ירוקים בהוד השרון, מרחק 20 דקות מתל אביב. אתם מוזמנים לצעוד בשביל הכניסה היישר אל דק קבלת הפנים ומשם- לאולם. 800 מ"ר של עיצוב מודרני וחלונות עצומים הפונים לגן- כך שגם כשאתם יושבים בפנים, אתם מוקפים ירוק.

וזה הזמן להגיע לחלק הטוב באמת: האוכל. השף אבי שליסל, שקצרה היריעה מלהכיל את הניסיון העצום שלו (נזכיר רק עבודה במלונות גורמה בשוויץ ובגרמניה, 25 שנה ברשת מלונות "דן", כותב המתכונים הראשי של "השף הלבן", ועוד ועוד...), יצר תפריט מקורי וחד פעמי. ועדיין, לפני כל אירוע הוא מתאים אותו מחדש, במיוחד עבורכם, במיוחד לאירוע שלכם, כך שבכל ביס הפה שלכם יתמלא בקרנבל של טעמים ומרקמים מפתיעים ומרגשים.

בחרנו לקרוא למקום B4 כי לנו הוא מסמל ארבעה חברים שלא נפרדים לעלם ותמיד כאן בשבילכם, אבל זה הקטע עם סמלים, כל אדם מפרש אותם אחרת. אז אנחנו משאירים לכם לפרש את השם כרצונכם, ומי יודע לאן תגיעו. אולי גם לכם ייצא מזה חלום.

b4 מתחם שף לאירועים

מפרט טכני

  • אולם אירועים, גן אירועים, לופט אירועים
     ₪150 - ₪250
    500 אורחים
    800 מ׳׳ר

LIVE

b4 מתחם שף לאירועים

סרטון תדמית

http://www.youtube.com/embed/W17ZBimskDs?rel=0

לקוחות מספרים

שלמה אבי ירדן וסיון

לא היה,אין ולא יהיה מקום כזה!!!!! אוכל מדהים יחס של אמא מרוקאית מכל אחד מכם הכל פשוט הכי הכי טוב שיכולנו לקבל!!!! תודה תודה ושוב תודה על קיומכם! אם נמליץ על המקום? ממש לא!!! נכריח לעשות אצלכם!!!!

על ה-B4 משינה שרו “אין מקום אחר”………
מתים עליכם ושוב תודה על הכל

יוני וליטל לביא


שלמה, אבי, סיוון, ירדן ואדים וכל צוות B4

רצינו להודות לכם על אירוע מושלם!! מתחילתו ועד סופו. הגענו אליכם דרך המלצה שהשתלמה בענק! קיבלנו תודות לכם את החתונה שרצינו וקיווינו שתהיה. יחס מדהים, אוכל מעולה ואווירה משפחתית. מיותר לציין שהפידבקים שקיבלנו היו בהתאם. מהמקום המושקע,האוכל המיוחד שכל כך התלהבו ממנו ועד השירות שלמה, בזכות היחס שלך כשנפגשנו לראשונה סגרנו תוך 10 דקות אבי, אתה שף מהמם! סיוון וירדן, אתן מקסימות! וד”ש לואדים החמוד שהיה פשוט תענוג לעבוד איתו. המון תודה לכם! נפגש בשמחות! דן ואורית סוקר

סיור וירטואלי

http://www.4panorama.co.il/virtual-tour/view/106/

ליווי והפקה


שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות