בר מצווה בבית כנסת

בר מצווה בבית הכנסת

בר מצווה בבית כנסת

בר המצווה, הוא ללא ספק האירוע המשמעותי אשר מציין אבן יסוד בחייו של כל ילד. בגיל 13, כל ילד יהודי, זוכה ל"טקס" הבר מצווה אשר הופך אותו מילד לנער בוגר. ה"מנהג" היהודי, הוא להתכונן לעלייה לתורה מספר חודשים לפני התאריך המיועד, על מנת ללמוד את הפרשות השונות ולהקריא בבית הכנסת ביום האירוע. מעבר לטקס המרגש, המקרב את בני המשפחה והאורחים למסורת של העם היהודי, נהוג לערוך מסיבה לכבוד האירוע.
לא פעם, נתקלנו ב"מסיבות" בר מצווה אשר נערכות בחצרות או באולמות אירועים שונים. ענף האירועים, מגלגל עשרות מיליוני שקלים מדי שנה, בשל האירועים השונים. אך יש משהו בטקס בר מצווה שהופך את החוויה לשונה מכל אירוע אחר:
טקס בר מצווה הוא ללא ספק היום בו אנו מרגישים את הקרבה והזיקה לעם היהודי. היום בו אנו מתגאים בהיותנו יהודים ומתקרבים לבני המשפחה ולדת יותר מכל. בתי כנסת מעניקים תחושה של שייכות וגאווה לעם היהודי.
תארו לכם את אירוע הבר מצווה שלכם, נערך מיד לאחר טקס העלייה לתורה ומלווה באווירה רוחנית אשר מחזקת את האורחים בה. מגוון ארוחות, סידור שולחנות ועיצוב מרהיב, הופך את בית הכנסת ואת האירועים שבהם למיוחדים ונדירים ביותר.

בת מצווה בבית כנסת

בדומה לגיל המצווה אליו מגיעים הגברים במשפחה, המונה 13 שנים לילד שהופך ביום לגבר מן המניין, גם לנשים אירוע המציין אבן דרך בחייהם. בהגיעתן של הנשים לגיל 12, גיל הבת מצווה, אשר מסמל את התחלת חייהן כאישה בוגרת, נהוג לחגוג אירוע שלא נופל מאירועי בר המצווה לגברים.
מרבית המשפחות נוהגות לחגוג את אירועי בת המצווה בחצרות בתיהם, באולמות אירועים שונים או בבתי מכרים. במידה והינכם מעוניינים בחוויה ייחודית, שונה משאר האירועים, חוויה אשר תזכר בזיכרון הילדים לאורך שנים, אנו מזמינים אתכן לחגוג את אירוע בת המצווה בבית הכנסת.
בתי כנסת מפוארים, והפקות מיוחדות במיוחד, הופכות את האירוע המרגש לאירוע בלתי נשכח. בשילוב ארוחות וקייטרינגים מעולים, אירוע בת המצווה מיוחד במינו ומשרה אווירה רוחנית וזיקה לעם היהודי.

Leave a Reply

שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות