מקום לברית

מקומות לברית

מקום לברית

כשאנחנו מחפשים מקום לברית הדבר הראשון שאנחנו מפחדים ממנו וישר חושבים עליו הוא כמות המוזמנים שנצטרך לפגוש. לכן כדי שיהיה לנו ולאורחים שלנו נעים וכמובן לא אירוע רגוע לרך הנולד כדאי שנחפש מקום לברית שיתאים לכמות המוזמנים ויעניק אווירה רכה ורגועה, בשונה ממסיבות חתונה למשל או בר מצוות.

חשבו- האם גן אירועים מתאים לכם עבור מקום לברית או דווקא אולם בסגנון אורבאני? האם אתם צריכים מקום גדול או קטן?

תכנון מקום לברית מתחיל ברשימת המוזמנים, ולפי זה תוכלו לבחור מהו המקום המושלם בשבילכם. אם בחרתם לחגוג באולם למשל, תוכלו לבחור באולם גדול או קטן, אך אם למשל מדובר באירוע מצומצם יותר, תוכלו לפנות למקומות אירוח קטן יותר כמו מסעדה למשל. כיום, תוכלו למצוא גני אירועים ואולמות בכל רחבי הארץ המציעים אירוע ברית במחיר הוגן ועם מגוון תוספות הכלולות במחיר.

מקומות לברית

כולנו יודעים שהדבר הכי חשוב בכל אירוע הוא כמובן האוכל. ישנם מקומות לברית שמציעים לנו אוכל המוני במחיר מנה זול וזה לא תמיד משהו שאנחנו יכולים לצפות עד שהאורחים מעירים לנו על כך בסוף האירוע וזאת כמובן לא הרגשה נעימה. ההמלצה שלנו היא שתבחרו מקומות לברית על סמך המלצות אישיות או בפורומים למשל ותתנו לזה משקל חשוב לא פחות אם לא יותר מנושא העיצוב והאטרקציות, אם בחרתם שיהיו באירוע שלכם.

המלצה נוספת שלנו היא שתלכו על מקומות לברית שמתאימים למזג האוויר בעונה שבה אתם עורכים את האירוע. לא כדאי לבשל את האורחים שלכם בחוץ בשלהי אוגוסט או להקפיא אותם בסוף דצמבר. בבחירת מקומות לברית בעונת החורף העדיפו מסעדות סגורות, אולמות אירועים קטנים ועוד. בעונת הקיץ בחרו מקום סגור עם מיזוג כמובן.

אחרון ולא פחות חשוב הוא נושא השירות האירוע שלכם. לפני שאתם סוגרים אירוע מול מנהל המכירות בדקו כמה מלצרים יהיו על כל שולחן, האם יהיה מנהל אירוע שיסתובב וישגיח על האירוע ועוד. כמובן שתתאימו את התקציב שלכם לפי גודל האירוע ולפי כמות האורחים הצפויה.

ועד אז, מזל טוב!

Leave a Reply

שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות