ברית בבית כנסת

ברית בבית הכנסת - אירועים

ברית בבית כנסת

ברית היא מצווה שעל פיה חובה לימול כל זכר יהודי ביום השמיני לתפילתו. במדינת ישראל, כ-97% מהגברים במדינה, הינם נימולים ועברו ברית מילה, בין אם ביום השמיני לחייהם או בתהליך גיור. את במסורת היהודית, נהוג לערוך טקס ברית מילה באולמות אירועים שונים. שאלנו מספר חוגגים מדוע לערוך את החגיגות לברית המילה באולם אירועים לעיני המוזמנים האהובים עליכם:
80% מהחוגגים את ברית המילה לילדיהם, עורכים את האירוע בגלל "המנהג".
20% מהחוגגים את ברית המילה לילדיהם, עורכים את האירוע על מנת להתגאות ולהציג את בנם לעיני האהובים שלהם.
אנו מזמינים אתכם לחגוג את ברית המילה לילדיכם בבתי הכנסת השונים. מעבר לייחודיות שבדבר, הזיקה לעם היהודי והקירבה לדת ביום המיוחד הזה, מעצימים את החוויה.

ברית מילה בבית כנסת

בתי כנסת שונים נועדו לארח אירועים שונים כמו "בר מצווה" ובריתות.
הגאווה בהולדת הבן במקום המסמל את המסורת היהודית והעם היהודי, מברכים את בניכם החדש לחיים ארוכים וטובים.
בתי הכנסת מיועדים לאירוח של מגוון אירועים עם כמויות מוזמנים שונות.ברית בבית הכנסת - אירועים
בעשור האחרון, אנשים רבים החלו לחגוג אירועים שונים בבתי הכנסת. הקירבה למסורת, במקום הפולחן של הדת היהודי שמעניק את תחושת הטוהר והקדושה בקרב האורחים, הופך את האירועים השונים למרגשים יותר ומעצים את החוויה.
בתי כנסת עתיקים עם משמעות היסטורית מפוזרים ברחבי מדינת ישראל וערוכים על מנת לערוך את אירועי השמחה השונים שמקורם במסורת היהודית. אין מיוחד, מלחגוג אירוע שכולו ציונות מאשר במקום כל כך קדוש, המקרב אותנו לדת.
העיצובים השונים של בתי הכנסת המלווים בגוון ישן ועתיק עם נגיעה של חדשנות ומודרניות, הארוחות השונות המוגשות ועיצוב השולחנות, מובילים לאירוע בלתי נשכח עם אווירה רוחנית ומרגשת.

המסורת העתיקה של ברית המילה, ששורדת עם העם היהודי לאורך השנים, גם בזמני מלחמות, מציינים את הגאווה היהודית של העם והופכים אותו לעם סגולה וייחודי.
האווירה המשפחתית והאוהבת בבתי הכנסת השונים, הופכים את האירוע ליוצא דופן ושונה משאר האירועים אליהם אנו רגילים.

Leave a Reply

שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות