חתונה מקורית

חתונה מקורית

חתונה מקורית

חתונה מקורית זה לא חלום

כל זוג שעומד לפני חתונה חולם שתהיה לו חתונה מקורית שתהיה ייחודית אך ורק לו. אבל מאיפה מתחילים?

אם אתם מחפשים את השוס שיהפוך את אירוע שיהפוך את החתונה שלכם למיוחדת הכנו עבורכם כמה רעיונות לחתונה מקורית שתביא את האופי שלכם לאירוע החלומי.

זכרו שגם אם הרעיונות האלו לא מתאימים לכם ולאופי האירוע או למקום, ישנם כמה רעיונות קבועים שמצליחים כמעט בכל חתונה מקורית ולעיתים אף חוזרים על עצמם. אבל בכל זאת הם מומלצים כדי ליצור אפקט של משהו שונה וייחודי בחתונה מקורית משלכם.

חתונה מקורית

איך תהפכו את החתונה שלכם למקורית?

תשכחו ממגנטים. היום כבר בכל חתונה ניתן למצוא צלם מגנטים או תא צילום, אז מה חדש בתחום?הדבר המקורי החדש בחתונה מקורית הוא ציור של האורחים, כאשר צייר מיוחד יושב ומשרטט דיוקן קריקטורה למשל, של האורחים. זו בוודאות תהיה מזכרת שהאורחים שלכם לא ישכחו.

חתונת חג. אם למשל אתם זוג ליצנים שבוחר להתחתן דווקא בפורים, אנחנו ממליצים על אטרקצית בלונים שנעשות בידי אמן בלונים. מדובר בעמדה מיוחדת ברחבת האירוע שבה כל אחד מהאורחים שמעוניין בכך כמובן, מקבל בלון בצורה שהוא מבקש. הדבר יותר צבעוניות ושמחה ברחבה.

מוסיקה בלייב. נכון שזהו טרנד שחזר ומזכיר לכם את החתונות של פעם, אבל מה שבטוח הוא הכרחי בחתונה מקורית. אפשר למשל להביא לאירוע להקת קאברים, להקת מוסיקת עולם או אפילו רביעיה המנגנים מוסיקה מקסיקנית עם תלבושות מקוריות וכו'.

חתונה ממותגת. כמעט כל פריט עסקי שאנו נתקלים בו היום מקבל מיתוג משלו, אז למה שגם החתונה שלכם לא תהיה ממותגת? מיתוג תוכלו לעשות באמצעות גרפיקה מתאימה עם תמונותיכם למשל הכוללת הזמנות לחתונה, מגנטים לשמירת התאריך (Save the date), מדבקות למעטפות, מכתבי תודה לאורחים בסיום האירוע ועוד ים רעיונות.

אל תשכחו, תמיד תוכלו לקבל השראה מבלוגים, מחברים וממשפחה. חתונה מקורית מתחילה ברעיון מקורי אחד טוב שממנו השאר זורמים וכמובן בזוג זורם אחר שנהנה מהדרך לחתונה לא פחות מהחתונה עצמה.

אז עד החתונה המקורית שלכם, מזל טוב גדול מאיתנו!

Leave a Reply

שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות