חתונה ביער בן שמן

חתונה ביען בן שמן

חתונה ביער בן שמן

אחד מהיערות הגדולים ביותר הנמצאים במדינת ישראל, שטחו של היער משתרע על שטח של יותר מ-20,000 דונם. הפארק גובל עם הערים: מודיעין –מכבים- רעות, וממערב לעיר לוד. מקורו של השם של יער בן שמן, הוא בעקבות בית החרושת לשמן שהוקם במקום.
בעולם המודרני, קשה למצוא סגנון של אירוע שיהיה מיוחד. אולמות אירועים מפוארים בעיצובים שונים נבנו בכל רחבי הארץ, אך אף אולם אירועים אינו מציג דרך מיוחדת וייחודית לחגוג את האירועים השונים ולהפוך אותם לשונים ומיוחדים באמת.חתונה ביען בן שמן

אנו מזמינים אתכם לחוות אירוע מיוחד במינו, אירוע שונה משאר האירועים שאנו מכירים וחווים בעולם החתונות והאירועים, אירוע נבדל מה"תבניתיות שבהפקות האירועים" בישראל. באמצעות עיצוב נכון, ארגון, תכנון ואנשי מקצוע, נוכל להפיק יחד איתכם אירוע שלא נראה כמותו בישראל. אנו מזמינים אתכם לחגוג את יום הנישואין שלכם ביער בן שמן. תכנון שולחנות האורחים, בניית החופה ועיצוב מיוחד של אנשי מקצוע המובילים בתחומם, יהפכו את יום הנישואין שלכם לחלומי ויוציא את עיניהם של האורחים שיחוו חוויה חדשה ומקורית ביותר.

חתונה ביער

תארו לכם את המוזמנים לחתונה שלכם, האנשים הקרובים ביותר אליכם, שנבחרו בקפידה לאירוע הכל כך אינטימי ו"משפחתי" של בני הזוג, אירוע המאחד את חייכם והופך אתכם לבעל ואישה, ולמשפחה אחת מאוחדת. תארו לכם את האורחים, מקבלים את הזמנת החתונה ביער בן שמן, הציפייה והאי ודאות של האורחים לגבי העיצוב השונה ואופי החתונה, תוביל לאירוע בלתי נשכח שלא נראה כמותו. עיצוב מהודר וקבלת פנים בלתי נשכחת, תקבל את פני האורחים המופתעים. טקס חופה מרהיב שיגרום לאורחים להזיל דמעה ולחוש את החוויה והעוצמה שבה. בהמשך, ארוחה מפנקת לבחירת האורחים עם קייטרינג שנראה לעיני האורחים ומוסיף פאן מיוחד וייחודיות נוספת לאירוע שכולו הפתעות. חגיגות הריקודים באוויר הפתוח, ביער מקסים, יוביל אתכם לאירוע בלתי נשכח שכולו אהבה, התרגשות, חום וקירבה.
אם אתם מעוניינים להפיק את אירוע החתונה שלכם בצורה המיוחדת ביותר, אירוע חתונה שלא יישכח לעולם בקרב הנוכחים בו ויתחיל את חייכם המשותפים באווירה אינטימית ומיוחדת, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ל"יער בן שמן" ולחוות חוויה של פעם בחיים.

Leave a Reply

שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות