חתונה בבית כנסת

חתונות בבית כנסת - קליינטורה

חתונה בבית כנסת

 

בית כנסת נחשב לאחד המקומות הקדושים ביותר בהם ניתן להרגיש את הזיקה לעם היהודי יותר מבכל מקום אחר. אירוע העלייה לתורה, נפוץ ביותר בבתי הכנסת ומדי שנה עשרות ועד מאות אלפי יהודים בגילאי 13, עולים לתורה בבית הכנסת הקרוב לביתם.
במידה והינכם מעוניינים באירוע חדש, אירוע אינטימי בו הזיקה לדת חזקה ביותר והאווירה באירוע מרגשת יותר מבכל מקום אחר, בשנים האחרונות נכנס טרנד חדש לעולם החתונות, אשר זוגות צעירים בוחרים לערוך את חתונתם בבתי הכנסת. אירועים יוצאי דופן, עם אווירה מסורתית והמון שמחה. אירועים בהם האווירה ציונית ומרגשת, בהם כל ההיסטוריה של העם היהודי עולה למחשבתם של כל האורחים, והריגוש בטקס הנישואין מיוחד במינו.
אז מה עושה את החתונה בבית הכנסת לכל כך מיוחדת? מעבר לזיקה לדת ולעם היהודי בבתי הכנסת, נכנס האפקט של הייחודיות שבאירוע. רוב בתי הכנסת המארחים חתונות, בנויים למעלה מ-50 שנה ונותנים תחושת קירבה לדורות הקודמים. אנשים רבים נוהגים לחגוג בבתי כנסת שהיוו נקודת היסטוריה בעם היהודי, שהמבנה נכבש על ידי צבאות שונים, דבר שמחזק את האירוע ומוסיף לו ערך נוסטלגי והיסטורי.

חתונות בבית הכנסת

כיום, ניתן לארגן חתונות מודרניות בבתי הכנסת השונים. התחושה המיוחדת בקרב האורחים, שעוד עם קבלת ההזמנה, מצפים לחוות אירוע מיוחד במינו, היא שהופכת את ההתרגשות באולם לכל כך חזקה. בתי כנסת המשלבים רחבות שונות: רחבות ריקודים, לצד רחבת שולחנות. קייטרינגים מעולים, ושמחה שלא ניתן לתאר.
בית כנסת לחתונהחתונות בבית כנסת - קליינטורה
במרבית בתי הכנסת המארחים אירועי חתונה, ניתן לשים לב לדברים הקטנים שהופכים את תחושת ההתרגשות של הקהל לדבר בלתי נשכח. חלונות עם סמלי העם היהודי ועם שמות האישים הדמויות התנכ"יות, התקרה הגבוהה שמכניסה אווירה שונה באירוע, אווירת הרוחניות ששורת בכל שלב באירוע החתונה המרגש שלכם.
אנו מזמינים אתכם לחוויה שלא תשכח לעולם. חוויה המחברת אתכם לעם היהודי והמקום הקדוש ביותר שיוביל אתכם לחיי זוגיות, עם ערכי שיתוף, אהבה, חום שיברכו אתכם לאורך כל חיי הנישואים שלכם. חתונה בבתי הכנסת – להתחיל את החיים ברגל ימין.

Leave a Reply

שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות