מקום לברית

1-1

כל אירוע ברית או אירוע מרגש, במיוחד אשר ההורים, החברים והמשפחה המורחבת נפגשים יחד ביום כל כך מיוחד ומשמעותי עבורכם ועבור הפעוט הנולד. כאשר מדובר בארגון אירוע כה משמעותי בחייו של בנכם הפעוט, חשוב שתדעו כיצד למצוא מקום לברית אשר יוכל לספק לכם תשתית טובה לאירוע מושלם. אם היה עליכם לארגן אירוע חתונה, כמות הזמן שהייתה נדרשת מכם לצורך העניין הייתה יכולה להיות גם שנה לפני המועד המיוחל, אך בניגוד להפקת חתונה את טקס הברית יש לארגן מהר יותר ועל כן יש לבצע את כל ההכנות והארגונים על הצד הטוב ביותר.

צעדים ראשונים בארגון האירוע – מקום לברית

לאחר שהחלטתם כמה מוזמנים תרצו שיגיעו ויכבדו אתכם ביום הברית, תוכלו להיערך בהתאם בבחירת המקום לפי המועד והשעה וגם את התקציב העומד לרשותכם הכולל את המחיר למנה לכל סועד. תוכלו להיות שקטים ורגועים בנוגע להזמנת החברים והמשפחה הקרובים ביותר שכן נהוג לקבל זאת יותר בהבנה בהתחשב בזמן הארגון הקצר ומצבם של ההורים זמן קצר לאחר לידת הפעוט.

איך בוחרים את התקציב עבור הברית?

על מנת לבחור בתקציב עבור ארגון הברית עליכם לבדוק תחילה באיזו דרך אתם מתכוונים לממן את האירוע, יש את אלו שנעזרים בהורים ואחרים אשר מעדיפים להפריש מעט מהחסכונות ששמו בצד. כך או אחרת, רק לאחר שתהיו סגורים על התקציב עבור ארגון האירוע, תוכלו לדעת טוב יותר כיצד לתכנן את האירוע ובאיזה אולם אירועים כדאי להוציא זאת לפועל. קחו בחשבון כי לעומת אירועים אחרים כגון חתונה או בר מצווה, אורחים רבים יעדיפו לתת מתנות עבור בנכם הפעוט, דבר שישפיע על כיסוי הוצאות אירוע הברית.

אוכל, קדימה אוכל. – איך בוחרים את המנות לברית?

בין אם בחרתם לפנק את המוזמנים שלכם בארוחת צהריים בשרית ובין אם החלטתם ללכת על כיבוד קל בלבד, חשוב שתעדכנו את כל האורחים על הקונספט הקולינארי בו בחרתם כך שיוכלו להיערך בהתאם, בייחוד כאשר מדובר בקהל הדתי או המסורתי המקפידים לשמור מספר שעות בין המנות הבשריות והחלביות.

לרשימת המלאה של מקומות לאירועים לחצו כאן!

שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות