חתונה קטנה

חתונה בעיר חדרה - קליינטורה

חתונה קטנה

חתונות קטנות – היתרונות

יש כאלו זוגות שחולמים על חתונות פאר שבהם הם יורדים ממסוק לתוך מאות אנשים לקול שאגות שמחה וצהלה ויש כאלו זוגות שחולמים על חתונה קטנה שכולה חגיגה אינטימית של אהבה עם חברים קרובים ומשפחה. כשחוגגים חתונה קטנה יש לה את היכולת לשמור בלבכם זיכרונות מיוחדים יותר המשמרים רגעים קטנים מתוך היום הגדול והמרגש.

 

חתונה קטנה – הדרך הכי טובה לחגוג אהבה!

תקציב- חתונות קטנות בדרך כלל נוטות להיות פחות מופרזות בהוצאות בשל הרצון של בני הזוג לארגן חתונה קטנה וצנועה יותר עם מעט משתתפים

קהל- מכירים את התחושה המביכה שהרגע לחצתם יד למישהו ואין לכם מושג איך קוראים לו? בחתונות קטנות זה לא יקרה לכם משום שאתם תבחרו את האנשים הקרובים ביותר שיחלקו אתכם את הרגעים הללו.

ג'אדגטים והפתעות- חתונה קטנה תאפשר לכם להשקיע בכל מיני פרטי עיצוב מעניינים שבחתונות גדולות בדרך כלל לא שמים לב אליהם כמו למשל פתקי שמות מיוחדים, ציורי ברכות מהאורחים, צילומים אישיים עם הזוג המאושר ועוד ועוד. יש אינסוף פריטים עיצוביים שאפשר למצוא עבור חתונות קטנות בבלוגים מיוחדים בארץ ובעולם. מומלץ בחום!

ספונטניות- בניגוד לאירועים גדולים, הכוללים מחלוקות רבות ודורשים ארגון זמן רב, אירוע קטן יותר מסתכם רק בבחירת מקום לחתונה קטנה.

מקצועיות- בניגוד לחתונה גדולה הדורשת כמויות גדולות מאוד של מזון ומשקאות, רחבת ריקודים גדולה מאוד ועוד שלל פרטים שצריך לשים לב אליהם, כאשר מדובר על מקום לחתונה קטנה קל הרבה יותר לשמור על מקצועיות מושלמת ולהבטיח אירוח מושלם.

בסופו של דבר, אחד ההיבטים החשובים ביותר אשר יבטיחו את הצלחת האירוע שלנו היא בחירת המקום המושלם.

איך נבחר מקום לחתונה קטנה?

חשוב להקפיד ולהתרשם מאירועים שנערכו במקום הנבחר וכן מהמלצותיהם של זוגות קודמים שהתחתנו במקום. ולסיכום, היתרון הבולט של חתונה קטנה הוא שאפשר לערוך אותה באווירה משפחתית ולשמור על אינטימיות וקירבה בין האורחים ויתרון נוסף וחשוב לא פחות הוא שחתונה קטנה מאפשרת לשמור על רמה גבוהה של מקצועיות ועל מתן שירות מושלם ואיכותי.

חתונה קטנה הכי בשבילכם!

Leave a Reply

שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות