חתונה בשטח

חתונות בשטח - קליינטורה אירועים

חתונה בשטח

למעלה מ-20 אלף זוגות צעירים, מאחדים את חייהם והופכים לבעל ואישה באירועים וטקסים מיוחדים במינם. ה"תבניתיות" באירוע החתונה, בה כל זוג צעיר, משכיר אולם אירועים, עורך טקס חופה מרגש והופך את אירוע הנישואין למסיבה עד אור הבוקר, מרגיש נדוש בעיני זוגות צעירים רבים המחפשים אירוע מיוחד במינו שיבדיל אותם משאר הזוגות הצעירים המתחתנים מדי שנה.

חתונה בשטח פתוח

אנו מזמינים אתכם להפוך את אירוע הנישואין שלכם לאירוע מיוחד במינו, אירוע שרק מעטים זוכים לחוות בעולם המודרני. תארו לכם את אירוע הנישואין שלכם, האירוע הקדוש והמיוחד ביותר עבור בני זוג אשר מאחד את חייהם והופך אותם למשפחה אחת המתרחש תחת כיפת השמיים ומוקף בעצים ירוקים ונוף מרהיב כמו שרק הטבע יודע להציע.
הפקת אירוע מעוצב ומתוכנן היטב, המכין את השטח לאירוח אורחים סביב שולחנות, עם קייטרינג אשר מכין את האוכל לעיני האורחים ומוסיף פאן מיוחד ואווירה בלתי נשכחת. טקס חופה מרהיב, תחת כיפת השמיים ואוויר צח המלווה את בני הזוג בהליכתם לחופה, הופך את החוויה לרוחנית וחזקה.חתונות בשטח - קליינטורה אירועים

חתונות בשטח

עולם החתונות נהיה "מקובע" בשנים האחרונות, אירועים בשטח הינם טרנד מיוחד בו חוגגים זוגות אמיצים המעוניינים באירוע יוצא דופן ששובר את השגרה של עולם החתונות. האוויר הקסום, הנוף הטבעי והמיוחד, הסאונד הצלול, הבשר שנצלה לעיני האורחים, הופכים את חווית החתונה שלכם למיוחד ושונה שתשאיר טעם מתוק לאורחים.
רק 3% מהחתונות מדי שנה, נערכות בשטח. צוות מקצועי, לוקיישן מיוחד והמון יצירתיות, מלווים את בני הזוג בחתונה המיוחדת. מגוון שיטות העיצוב שניתן לערוך בשטח הפתוח, היצירתיות שיכולה להתבטא והתכנון הרב, הופכים את אירוע החתונה לייחודי ומשרים אווירה נעימה ומרגשת.
שבילים מעוצבים המלווים את קהל האורחים של החתונה לאירוע, קבלת הפנים המיוחדת, רחבת הריקודים המאולתרת (אשר מלווה בהמון חשיבה ויצירתיות), המנות העיקריות המוגשות על ידי צוות מלצרים מקצועי, וטקס החופה, "שוברים" את השגרה, ומוציאים את מיטב ההתרגשות והאהבה בקרב האורחים.
אנו מזמינים אתכם לחוויה בלתי נשכחת. חוויה של פעם בחיים, שתהפוך את אירוע החתונה שלכם לייחודי, שונה ומרגש.

Leave a Reply

שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות