אירוע בטבע

אירועים בטבע - קליינטורה מקומות לאירועים

אירוע בטבע

מעוניינים לערוך אירוע חתונה מיוחד? שונה מכל האירועים האחרים של הקרובים אליכם? אירוע שעדיין לא חוויתם בשום חתונה אחרת? אנו מזמינים אתכם להיפתח לאירוע יוצא מגדר הרגיל, אירוע שמשנה את החוקים ושונה משאר האירועים הנערכים באולמות וגני האירועים השונים הממלאים את המדינה.
בשנים האחרונות ישנה מגמה שונה של אירועים ושל זוכות המחפשים אירועים "שונים" וייחודיים המגוונים את מגוון האירועים הנערכים במשך השנה. על מנת להוכיח לכם את הייחודיות שבאירוע, הכנו את הנתון הבא: כ-96% מהאירועים הנערכים במדינת ישראל נערכים במקומות סגורים (מקומות סגורים כוללים: בתים, אולמות אירועים, גני אירועים, בתי כנסת). אנו מזמינים אתכם להצטרף ל-4% המיוחדים, האמיצים שמעוניינים לחוות חוויה שונה וייחודית, חוויה יוצאת מגדר הרגיל, חוויה שתסקרן ותגרום לאורחים לחוות משהו חדש, עם אוויר טבעי, איכות מעולה והשקעה שלא ניתן אפילו למדוד – אנו מזמינים אתכם לחגוג אירוע בטבע.אירועים בטבע - קליינטורה מקומות לאירועים
אירועים בטבע מסמלים את האירועים שנערכו בהיסטוריה, אירוע מסוג שונה היוצא מהתבנית הכל כך מקובעת שהתפשטה בעשורים האחרונים על החוגגים.
אז איך עורכים אירועים בטבע? למרות המחשבה והאסוציאציה ה"לא מהודרת" שעולה לראש של מרבית האנשים לראשונה, אירוע בטבע הינו בעל השקעה כפולה בהפקת האירוע הדורש עבודה רבה, מיומנת, בעלת ניסיון ויצירתיות רבה בהכנותיו.

הפקת אירוע בטבע

אז איך מתכוננים להפקת האירוע? צוותים רבים מומחים ועורכים הפקת אירועים שונים בטבע הכוללים הכנת מטבח אשר ישמש את השפים השונים להכנת המאכלים (במרבית האירועים ישנה העדפה ל"מטבח פתוח" הנראה לעיני האורחים ומוסיף מוטיב מפתיע נוסף לאירוע שכולו הפתעות), עריכה וסידור שולחנות ייחודי, תפאורה ומערכות הגברה איכותיות ביותר, יחד עם תכנון קבלת פנים ייחודית וטקסי חופה מיוחדים, האירוע שלכם יראה בדיוק כמו בדמיון המפותח שלכם.
אנו עובדים עם צוותים מנוסים בעלי חוות דעת טובות על ידי החוגגים והאורחים באירועים השונים. צוותים בעלי ניסיון בעריכת אירועים מסוג זה, בעלי יצירתיות בלתי נגמרת, צוותים המפתחים דרכים שונות לפיתוח ולהעלאת הרמה של האירועים שמתבצעת מאירוע לאירוע. צוותי אירועים בהם התכנון מורכב ומחפה על הקושי בהקמת מערכת השמע והתאורה, יחד עם החלומות שלכם וצוות האירועים היצירתי, נהפוך את החלום המיוחד שלכם לישים ונפתיע אתכם ואת המוזמנים שלכם. אנו מזמינים אתכם לקבוע פגישת היכרות עם הצוותים השונים (שימו לב, כל הצוותים איתם אנו עובדים הם בעלי חוות דעת טובות בלבד, איננו עובדים עם צוותים בעלי חוות דעת לא טובות על מנת לשמור על השם והמותג של השירות שלנו) יחד איתכם נערוך לכם את האירוע המיוחד ביותר שחוויתם.

Leave a Reply

שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות