אירועים בשטח

אירועים בשטח - קליינטורה אירועים

אירועים בשטח

מדי שנה עשרות אלפי זוגות צעירים לוקחים את חיי הזוגיות שלהם "צעד אחד קדימה" ומאחדים את חייהם והופכים למשפחה אחת. בעולם המודרני, המאפשר לנו להפוך כמעט כל חלום למציאות, אנו עדים לאירועים שונים והפקות ענק המציינות את טקס חתונתם של זוגות צעירים. מגוון רחב של אולמות אירועים המבטיחים "חוויה שונה וייחודית" בחגיגות באולמם מתחרים על אירוח טקסי הנישואין השונים של הזוגות הצעירים. השאלה היא, מהו אירוע ייחודי?
אנו מגדירים אירוע ייחודי, כאירוע בו המוזמנים זוכרים את החוויה בו לאורך זמן. אירוע אשר מדברים עליו גם שנים אחרי החתונה, אירוע בו המוזמנים חשים את האהבה וההתרגשות של בני הזוג.

תארו לכם את אירוע החתונה שלכם, מתרחש בשטח. הפקה חד פעמית היוצרת מבנה חדש בעולם החתונות ומבדילה אותו מהתבניתיות שבאולמות האירועים השונים בארץ.
אירוע בו, המטבח מאולתר ומעוצב היטב, והשפים צולים את הבשרים לעיני קהל המוזמנים. אירוע בו הצעידה לחופה מתרחשת בשטח הפתוח, עיצוב החופה מותאם לתנאי השטח וצבעי הטבע באיזור. אירוע בו השולחנות מסודרים בצורה מאולתרת עם חשיבה מעמיקה.אירועים בשטח - קליינטורה אירועים
תארו לכם את מסיבת הריקודים בחתונתכם מתרחשת באוויר הפתוח ומרקידה את קהל המוזמנים לחתונתכם תחת כיפת השמיים עד אור הבוקר. פינות ישיבה "למתעייפים" מסודרות התוחמות את רחבת הריקודים ועיצוב פרחים ונרות המקשטים את השטח.

אירוע בשטח

רציתם אירוע מיוחד?אירוע שונה? כ-3% מהזוגות המתחתנים, עורכים את חתונתם בשטח. על פי העיתונים והסקרים, האירועים בשטח נזכרים יותר מכל אירוע אחר. את האוויר הצח והטבעי שהטבע מעניק שום אולם אירועים לא יכל לספק.
האווירה הרוחנית וצלילי המוזיקה המתנגנת המלווים בציוצי הציפורים, הם שהופכים את מגוון האירועים השונים המתרחשים בטבע, לאירועים בלתי נשכחים בקרב האורחים ולאירועים שילוו את חייהם של הזוגות הצעירים.
אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם צוות המומחים שלנו, שחי ונושם את עולם האירועים. אנשי מקצוע עם למעלה מ-25 שנות ניסיון, לעזור לכם לארגן את האירוע בדיוק כפי שהוא מצוייר בחלומכם.

Leave a Reply

שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות