גני אירועים בפתח תקווה

גני אירועים בפתח תקווה

פתח תקווה הינה אחת מהערים הגדולות בשטחי מדינת ישראל. העיר המשתייכת למחוז מרכז נוסדה בשנת 1878 ומאכלסת מעל ל-250 אלף תושבים! "אם המושבות" כפי שמכונה העיר, היא השישית בגודלה ביחס לאוכלוסייה המתגוררת בה. העיר אשר גובלת עם מספר ערים משמעותיות ביותר במדינת ישראל וביניהם: תל אביב, רמת השרון, הוד השרון, גבעת שמואל, בני ברק, קריית אונו, גני תקווה, וחבל מודיעין (מושב נחלים) היא מוקד בו עשרות אם לא מאות אלפי אנשים עוברים בה בדרך לחייהם היום יומיים. בין בתי העסק הרבים הקיימים בעיר, הכוללים יותר מ-3 קניוני ענק, שווקים ומרכזי קניות, העיר פתח תקווה ידועה בתור מקום בו מפעלי תעשייה ומשרדים של החברות המובילות בארץ. לצד המשרדים ישנם גני אירועים מרהיבים שנבנו בעיר ועשרות אלפי זוגות מאושרים ונערים העולים לתורה חוגגים בגני האירועים הרבים הפוקדים את העיר. גני אירועים מושקעים ביותר, עם עיצוב מודרני ומפואר והשקעה בכל הפרטים הקטנים ביותר נבנו בעיר פתח תקווה על מנת לשמח את החוגגים ולעקוף את גני האירועים המצליחים בערים השונות כדי להפוך את העיר פתח תקווה למוקד חתונות ואירועי שמחות. בין צוותי ההפקות השונים באולמות האירועים, נמנים מספר מפיקי אירועים מהמובילים בתחום החתונות בישראל.

איך לבחור גן אירועים פתח תקווה?

אז מה למעשה אנו מחפשים ומייחלים לנו ליום החתונה? יוקרה? אינטימיות? מפחתיות? קירבה ולמעשה את כל הברכות שבעולם – גן האירועים בפתח תקווה, יאפשר לכם לשלב בין מקום מפואר לבין מקום קרוב ועירוני אליו "רבות הדרכים להגיע, וקשה ביותר הדרך לשכוח".
מפיקי האירועים יפיקו עבורכם אירוע תואם לציפיות שלכם ומעבר לציפיות של האורחים השונים. עם מערכות שמע מהמובילות ביותר, ומערכות תאורה חדשניות, יחד עם עיצוב אולמות מפואר ומהודר ואווירה ביתית ואוהבת, החתונה שלכם תלך איתכם לכל אורך החיים, והמוזמנים? רק יוכלו לייחל לעצמם חתונה דומה לשלכם.

מקומות מומלצים באזור:

xanadu_cover_july 1

שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות