דרכים יצירתיות לשפר את האירוע שלכם

דרכים יצירתיות לשפר את האירוע שלכם

כיצד לארגן אירוע שלא דומה למיליון אירועים שהיו לפניו?

ישנן תקופות בשנה כאשר יש המון אירועים, חתונות, בר ובת מצוות, ימי הולדת, מסיבות רווקים ועוד. בתחומי עבודה מסוימים יש צורך גם באירועים הקשורים לעבודה: השקות מוצרים, אירועי חברה, ערבי גיבוש ועוד. למרות שתחום האירועים מנסה לספק כל הזמן טרנדים חדשים ומתקדמים, לא תמיד הוא מצליח להשיג את המטרה ותופעה של מחזור אטרקציות מתחילה לשעמם אנשים ולפגוע בחוויה מהאירוע.

על מנת שזה לא יקרה, חשוב מאוד לנקוט בחשיבה מחוץ לקופסא ולמצוא דרכים יצירתיות לשפר את האירוע שלכם – לפעמים זה דורש עבודה של מפיק מקצועי, אך במקרים מסוימים מספיק לחשוב באופן עצמאי וחסר מסגרות ולמצוא את הדרך ללב המבקרים שלכם.

 

באילו שיטות ניתן לנקוט על מנת לייחד את האירוע?

ישנם גמה מרכיבים בסיסיים בכל אירוע שאם משנים את אחד או כמה מהם – האירוע יוצא שונה ומיוחד. להלן רשימה קטנה של מרכיבים אלה. חלקם אולי נראים לך כאקסיומות בלתי ניתנות לשינוי, אבל כדי להפיק אירוע מיוחד לפעמים צריך לשבור את הכלים!

  • מקום: לא תמיד חייבים ללכת על הפורמט הרגיל של מתחמי אירועים שיכולים לכלול אולם סגור, גן או אוהל. אפשר לעשות את זה אחרת ולהשכיר שטח מסוג אחר.
  • זמן: בדרך כלל מדובר בערב או צהריים: אם מטרת האירוע מתאימה, ניתן לעשות גם אירוע לילי מתחת לכוכבים (בסוף השבוע כמובן)
  • אוכל: לא תמיד חייבים לעשות את כל האירועים קשורים לאוכל. בעיקר בזמננו, כאשר יותר ויותר אנשים דואגים לתזונה שלהם וארוחות שחיתות הופכות למצב בלתי נעים לכל הצדדים הכרוך בנקיפות מצפון ולעיתים אף כאבי בטן. ניתן לארגן אירוע סביב סוג אוכל ספציפי, או אוכל מצבע מסוים. תהיו מקוריים, תנסו לחשוב בצורה שבה חושבים האורחים שלכם ותנו להם משהו מקורי!
  • אטרקציות: לא חייבים להתקבע על המקבץ הרגיל והמשעמם של די ג'יי ואולי קצת כלים חיים, ריקוד סלואו וריקודים מהירים וכו'. ניתן לעשות אטרקציות מסורתיות יותר – למשל קריוקי באמצעות מפעיל קריוקי או הפעלה בסגנון של ריקודי עם, הכל בהתאם לקהל שלכם.
  • מוזיקה: גם בנושא זה כדאי לחשוב מעבר למקובל באירועים – הרבה שירים ים-תיכוניים, וקצת ממה שנמצא כרגע בראשי המצעדים בארה"ב. נסו לקלוע לטעם של הקהל שלכם, או לפחות להפתיע אותו מדי פעם.
  • אריזות שי: במידה ותבחרו לוותר על כמה מהמרכיבים הרגילים של האירוע, יהיה לכם תקציב לתת שי מיוחד לכל האורחים שלכם, מה שלפעמים יכול להיות הרבה יותר מעניין מעוד מגנט למקרר. ישנו גימיק מגניב ומומלץ של מגזין קומי לאירועים, אחלה גימיק לחתונה, תוכלו למצוא אותו כאן.

כל אדם הוא יחיד ומיוחד, וכאשר כמה אנשים מתאגדים יחד, גם כל אירוע מקבל צביון מיוחד משל עצמו. חברת iPlaces הוקמה על בסיס ההכרה וההבנה של הייחודיות של כל אדם וכל אירוע. באמצעות קישורי הניהול המיוחדים והגישה הייחודית לכל אירוע תוכלו ליהנות מחוויה יוצאת דופן עבורכם ועבור האורחים שלכם.

שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות