אולמות אירועים בראשון לציון

DSC_4384

עכשיו זה הזמן להתחיל ולחפש אולמות אירועים בראשון לציון אשר תוכלו לקיים בהם את האירוע שלו כל כך חיכיתם. בין אם מדובר בהפקת חתונה, ארגון אירוע בר מצווה או אפילו מסיבת ברית לילד, עכשיו יותר מתמיד אנו יודעים שהכי חשוב שתבחרו באחד מאולמות האירועים הטובים ביותר עבורכם.

מה חשוב לדעת על אולמות אירועים בראשון לציון?

לראות את אולם האירועים מקרוב

לא סתם אומרים כי תמונה אחת שווה אלף מילים, פשוט כי יש דברים שצריך לראות בעיניים. אנו יודעים כי דווקא עכשיו אתם עשויים למצוא את עצמכם בתקופת עומס בארגון האירוע, אך חשוב להגיע לפגישות ייעוץ ולראות מקרוב במה מדובר. כמו כן, פגישות הייעוץ הללו נועדו בשבילכם גם אם החלטתם שלא לסגור על האירוע דווקא שם. בדיקה יסודית באולמות אירועים בראשון לציון יכולה לתת לכם נקודת מבט שונה או רעיון נוסף באמצעותו תוכלו לדעת מה באמת מתאים לכם.

 

בדקו את מקומות החניה

לאחר שהבנתם באיזה אזור תקיימו את האירוע שלכם, עליכם יהיה לקחת בחשבון גם את מקומות החניה ולבדוק גם את נגישותם עבור נכים. בדקו כי אכן יש מספיק מקומות חניה עבור קהל המוזמנים שלכם.

הנאים השירותים בעיניך?

הגענו לחלק חשוב לא פחות בבחירת אולמות אירועים. לאחר שהגעתם לפגישת הייעוץ בקשו לראות את חדר השירותים וודאו כי הם היגייניים ונקיים דיים עבורכם, אם עניתם בחיוב כנראה שגם האורחים שלכם יחשבו כך. בבקשה, חשבו על המוזמנים שלכם ואל תתפשרו על זה.

כחלק מהשירות בקשו לבדוק גם את הכשרות

בין אם אתם מגדירים את עצמכם כשומרי כשרות ובין אם לא, ייתכן מאוד כי חלק מקהל המוזמנים שלכם שומר כשרות ועל כן יש להתחשב בהם על כך. בדקו היטב שאכן למקום יש תו תקן ותעודת כשרות.

תשלום מקדמה לאולמות אירועים

חשוב לבדוק את תנאי התשלום עבור כל אולמות האירועים שעברתם שכן גם זה פרמטר חשוב בבחירת אולמות אירועים. אם תהיתם לגבי הסכום, כיום נהוג לשלם דמיי מקדמה בסך של בין 10% ל- 20% כאשר את השאר תשלמו לאחר האירוע.

לפרטים נוספים על הפקת אירוע באולם אירועים בראשון לציון,
מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם.

מקומות מומלצים באזור:

MooN Stone

 

שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות