אולם אירועים בחדרה

חתונה בעיר חדרה - קליינטורה

העיר חדרה הפכה במשך השנים כמוקד למשיכת אורחים ומוזמנים לחתונות ואירועים באיזור מישור החוף. אירועים מיוחדים וחתונות מהודרות נערכות מדי שנה במגוון אולמות האירועים החדשים והותיקים ברחבי העיר חדרה. במידה והנכם מעוניינים בחתונה מיוחדת, עם אוויר נושב במישור החוף, חתונה בה האורחים יכולים להריח את אוויר הים הנעים, בעיר שמתפתחת בכל יום מחדש, עיר בה אולמות האירועים מפוארים והמסיבות בה לעולם לא נגמרות, אנו מזמינים אתכם לסיור קצר באולמות האירועים.
אולמות אירועים בחדרה, מארחים ממגוון סוגי האירועים: חתונות, בר מצווה, בריתות, כנסים וכל אירוע הנועד לשמח את החוגגים והאורחים המוזמנים. עשרות אלפי אורחים מגיעים מדי שנה לחגוג ולשמוח יחד עם בני השמחה אשר דואגים להאיר את העיר ולחגוג עד השעות הקטנות של הלילה. באפשרות החוגגים לערוך אירועים קטנים של עד 250 מוזמנים ועד לאירועי ענק של עד כ-1,000 מוזמנים. בין אם הנכם מעוניינים שהאירוע שלכם יתקיים באולם אירועים סגור או גן אירועים המשקיף לנוף המיוחד והמתפתח של העיר חדרה ומישור החוף, בין אם הנכם מעוניינים באירוע בעל ערך נוסטלגי והיסטורי או אירוע חדשני ונוצץ, לפניכם מגוון אולמות וגני אירועים שיהפכו את האירוע שלכם למיוחד ויעלה על הציפיות שלכם ושל האורחים.

למה לבחור בגן אירועים בחדרה?

תארו לכם את האירוע שלכם מתקיים עם מרפסת מרהיבה הצופה לנוף הים ומישור החוף ולערים המפותחות והנוצצות שבאזור. תארו לכם, את האורחים נכנסים לקבלת פנים מפוארת ומתפעלים מהרגע הראשון של האירוע. תארו לכם את האורחים נושמים את האוויר הנעים המזרח תיכוני השורר באזור מישור החוף, בשילוב עם התפאורה הייחודית שתיבחר על ידי בני הזוג המושפעת מעצות מקצועיות של בעלי מקצוע שנושמים וחיים מדי יום את עולם האירועים והשמחות, אנשים שראו אלפי אירועים וממשיכים לשפר את מגוון האירועים על מנת להעניק ללקוחות החוגגים, בעלי השמחות והקרובים המוזמנים לאירוע שלהם את החוויה הבלתי נשכחת ואת האירוע שילווה אותם בזיכרון למשך שנים.
אז מהם היתרונות בלקיים את האירוע המיוחד עבורכם בעיר חדרה? העיר חדרה שוכנת על מישור החוף, עיר בה הנוף המדהים לים נראה לעין כל האורחים מכל רחבי העיר. עיר מרכזית במיקום נוח, ללא בעיות תנועה בדרכים (דבר שיקל על האורחים ויגרום להם מלכתחילה להגיע לאירוע בלי לחץ ועצבים), עיר ללא בעיות חניה (אחת הבעיות החמורות בערי המרכז), עיר בה האירוע המיוחד שלכם ילווה אתכם לכל אורך חייכם.

מקומות מומלצים באזור:

odeon jun 2

שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות