ברוכים הבאים ל-iPlaces - הפורטל הממוקד והבלעדי לאולמות, גני אירועים, שירותי קייטרינג ומסעדות!

ברוכים הבאים ל-iPlaces – הפורטל הממוקד והבלעדי לאולמות, גני אירועים, שירותי קייטרינג ומסעדות!

גני אירועים | אולמות אירועים – מקומות מומלצים לאירוע הבא שלכם

iPlaces הוקם ופותח מתוך מחשבה עליכם.

בואו נודה בזה, בכל אירוע, את התפקיד המרכזי משחק המקום. מקום מוצלח יכול לעשות את כל ההבדל בין אירוע עמוס תקלות, לאירוע שתזכרו בחיוך עוד שנים רבות. אז להבדיל מאינדקסים אחרים המלאים תוכן מיותר, אלפי ספקים והמון נתונים לא רלוונטיים, אנחנו מתמקדים רק במקומות שיעשו לכם טוב; לא במעצב השמלות, לא בספר, לא בדיג'יי ולא בצלם- פשוט במקום הנכון שירים לכם את האירוע ויהפוך אותו לבלתי נשכח.

iPlaces נועד לזוגות העומדים לפני חתונה, משפחות החוגגות בר/ת מצווה, הורים לוולד רך, אנשים הרוצים לחגוג עם היקרים להם, ועוד ועוד… במילים אחרות, כל מי שמחפש מקום לאירוע הבא שלו ולא רוצה ללכת לאיבוד בין מאות נתונים מבלבלים ומיותרים.

פורטל iPlaces הוא הפורטל הבלעדי של חברת קליינטורה. בראש החברה תמצאו את גיל אשכנזי, אחד מאנשי השיווק המוערכים והמנוסים ביותר שתוכלו למצוא בענף האירועים. מאחוריו מעל 20 שנות ניסיון בניהול מכירות, שיווק ופיתוח עסקי למקומות האירועים המובילים בארץ. לצידו עומד צוות מנצח של המוחות הגדולים בארץ לשיווק, ניהול אינטרנט, עיצוב גרפי, ניהול תכנים ועוד.

כל הצוות הנפלא הזה ישב יחד כדי לגבש את הפורטל הממוקד והמקצועי ביותר שניתן לספק. אצלנו לא תמצאו מקומות שלא בדקנו באופן אישי, רק כדי למלא את המאגר… עובדי קליינטורה, ובעיקרם גיל אשכנזי, פעילים בענף כבר שנים רבות. ראינו כבר את כל המקומות, טעמנו כבר את כל המנות, התרשמנו כבר מכל העיצובים. לפורטל נבחרו בקפידה רק המקומות האיכותיים ביותר, המומלצים ביותר, כולם בעלי רשיון עסק.

שם מלא(חובה)

דואר אלקטרוני(חובה)

טלפון(חובה)

שם המקום הנבחר

מספר מוזמנים

איזור מבוקש

חודש מבוקש

הערות